Pridaj sa do nášho tímu!


Vytvorili sme unikátny koncept, ktorý spája kaviareň, reštauráciu zdravého životného štýlu, inšpiratívne podujatia a coworking, kde sa každý môže rozvíjať, rásť a vytvárať svoje lepšie ja. Našu víziu a plány však dokážeme napĺňať len vďaka šikovným a odhodlaným ľuďom. Práve a len vďaka nim sa môže náš tím naďalej rozrastať a stáť tak pri zrode niečoho, čo na Slovensku nemá obdobu. Možno prišla chvíľa, aby si sa s nami na zlepšovaní Halmi podieľal aj ty.


Zisti, či hľadáme práve teba

Manažér prevádzky


Hľadáme skúseného manažéra, ktorý najlepšie vie, ako má vyzerať správne fungujúca prevádzka a svojou manažérskou prácou povedie náš tím čašníkov, baristov a kuchárov. Ak si človekom činu a nebojíš sa výziev, ozvi sa nám. :)

manager@halmispace.sk

Čašníci


Hľadáme skúsených čašníkov, ktorým nechýba entuziazmus, príjemné vystupovanie a komunikačné zručnosti. Ak svoju prácu bezpodmienečne miluješ, nebojíš výziev a chceš na sebe pracovať, pošli nám svoje CV. Máš veľké šance, že vyberieme práve teba.

casnik@halmispace.sk

Nenašiel si sa?


Momentálne nehľadáme kolegov na iné pozície, no talenty nás vždy potešia. Ak si myslíš, že k nám patríš, napíš nám. Možno nás presvedčíš a vytvoríme ti pracovnú pozíciu, ktorá bude pre teba aj pre nás prínosom a spoločne nás všetkých posunie vpred!

pracasnov@halmispace.sk

Dobrovoľníci


Máš rád HalmiSpace a najradšej by si bol u nás od rána do večera? Pomôž nám s aktivitami, ktoré sami nestíhame, získaj nové skúsenosti, a spoznaj HalmiSpace z novej perspektívy. S tvojou šikovnosťou a odhodlaním spolu dokážeme oveľa viac.

dobrovolnik@halmispace.sk