Dámske spodné prádlo má byť nielen pekné, ale hlavne pohodlné

Dámy, ruku na srdce. Kedy ste si naposledy kupovali spodné prádlo s tým, že by ste sa nad tým hlbšie zamýšlali? Niečo predsa pod tým tričkom, sukňou či nohavicami nosiť musíme, to je jasné. Ale zatiaľčo vrchné vrstvy oblečenia často riešime až príliš, spodnému prádlu možno nevenujeme vždy dostatočnú pozornosť.

Netýka sa nás to všetkých rovnako, ale rýchlosť dnešnej doby a stres sa podpisuje aj na tom, že si niekedy kupujeme dámske spodné prádlo nekvalitné, nepohodlné a teda s nedostačujúcou funkčnosťou. To sa v priebehu dňa prejaví nielen na našej psychickej pohode, ale často aj na tom, ako sa cítime fyzicky.

Spodné prádlo však má byť nielen pekné, ale aj pohodlné. A to aj keď pri sebe práve nemáme partnera, ktorému by sme sa mohli pochváliť. Podprsenka alebo nohavičky sa totiž musia páčiť hlavne nám samým.

Tým, že sa budeme dobre cítiť v svojej bielizni, totiž zvyšujete aj našu sebavedomie a dobrý pocit v každodennom živote. Čo sa neskôr odzrkadlí aj na našich vzťahoch, a to nielen partnerských.

Ale psychológiu dajme teraz bokom a povedzme si niečo o konkrétnych kúskoch spodného prádla, ktoré môžete dobre a za rozumnú cenu nakúpiť aj na e-shope modneveci.sk. Začnime napríklad podprsenkami.

Konfekčnú veľkosť podprsenky vyberajte správne

Prsia máme každá iné, a každá teda potrebujeme inú konfekčnú veľkosť, prispôsobenú pomerne presne našim potrebám. Ak by nás totiž podprsenka sťahovala ako barokový korzet alebo naopak neplnila svoju funkciu a bola príliš voľná, znamenalo by to, že by sme sa v nej celý deň cítili nepohodlne.

Na stránkach e-shopu modneveci.sk našťastie nájdete aj špeciálnu kalkulačku, s ktorou si na základe svojpomocne zmeranej veľkosti môžete vybrať tú správnu podprsenku. Presne na mieru. Nezáleží pritom na tom, či máte malé alebo naopak veľké prsia.

Pri podprsenke však nezáleží iba na veľkosti, ale aj na tvare a jej celkovom vzhľade. Univerzálnym riešením pre každodenné nosenie je hladká podprsenka. Vzorovaný model ozvláštni váš deň pri pohľade do zrkadla a čipkovaný kúsok zase večer zaručene poteší nie len vás, ale aj vášho partnera.

Výber konkrétnej farby je len na vás podľa toho, aké si vyberiete nohavičky – ale pokojne sa pustite aj do farebnej kombinácie.

dámske nohavičky
Pri spodnom prádle je komfort nadovšetko

Výber nohavičiek môže byť hotová veda

Aj keď sa to možno nezdá, aj výber vhodných nohavičiek môže byť poriadna veda. Opäť tu ako pri podprsenkách platí, že by ste pritom mali dbať na správnu veľkosť bez ohľadu na to, aký strih si vyberiete. O svojej vhodnej veľkosti už určite predstavu máte, no ak nie, pomôže vám s výberom prehľadná tabuľka pri každom modeli nohavičiek.

Veľkosť však nie je to jediné, čím by ste sa mali zaoberať. Dôležitý je aj strih nohavičiek, ktorých existuje viacero druhov. Základom šatníka sú klasické nohavičky, či už nízke, stredné alebo vysoké – podľa toho, kde končí ich horný lem. Môžu byť hladké, vzorované alebo čipkované a určené sú pre pohodlné, každodenné nosenie.

Ďalej tu máme brazilky alebo ak chcete brazílske nohavičky, ktoré pôsobia nežne až romanticky. Sú sexi, ale neodhaľujú až toľko ako tangá a stále sa nosia veľmi pohodlne vďaka tomu, že ich lem zakrýva zhruba polovicu zadočka.

Dámske boxerky s nízkym sedom sú veľmi sexy a ak si vyberiete čipkovanú verziu, dáte tým svojmu partnerovi priestor k mnohým fantáziám. V boxerkách sa budete celý deň cítiť ako v bavlnke.

A nakoniec tangá, ktoré sa pekne schovajú medzi polovičky a odhaľujú viac ako zahaľujú. Určené sú pre sebavedomé ženy, ktorým nevadí sa odhaliť. Tangá v ponuke e-shopu modneveci.sk nepôsobia vulgárne, ale sú decentné s rôznymi vzormi vrátane čipiek.

V širokej ponuke kategórie spodného prádla spomínaného e-shopu nájdete pestrú paletu pohodlného spodného prádla na každý deň. A keď chcete, môžete okoreniť svoj súkromný život kde si vyberiete aj erotické spodné prádlo, ale nájdete tu napríklad aj ponuku teplých ponožiek, pančúch alebo pyžám.

Nezabudnite, že ak chcete mať dobrý pocit v každodennom živote, mali by ste si vyberať kvalitnú a pohodlnú spodnú bielizeň, ktorá zvyšuje nie len váš komfort, ale aj sebavedomie.